WEB YAZILIM (ÖN SEO’lu), 

Web yazılım… Yani kısaca web sitenizin tamamının hazır hale getirilme evrelerinin genel isimleri. İyi bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız, sizi referanslarımız bölümüne davet ediyoruz. Royal Grafik ekibi olarak tamamladığımız her projemizin özel olduğunu belirtiyoruz.
Web sitenizin inşasına başladıktan sonra, maksimum 14 iş günü içerisinde çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Size düşen görev ise sadece Royal ailesine sıcak bir selam vermek…
üm web yazılım projelerimizde, hem harika işler çıkarmanın, hem de profesyonel web yazılım ve reklam markası olmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden en temel hedeflerimizdendir.

SEO-ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Search Engine Optimization=Arama Motoru Optimizasyonu.
Sizlerin şu anda bu bölümü okumanızın sebeplerinden birinin seo uygulamalarında güvenilir bir partnere ulaşmak, diğerinin ise seo’nun ne olduğunu anlamak olduğunu biliyoruz. Evet güvenilir partner olarak size kendimizi öneriyoruz. Seo uygulamasına gelince… Seo’nun temel amacı arama motorlarında zirvedeki sıralamalarda yer almaktır. Arama motorunda ilk sırada yer almak, sizi ilk tercihler arasına alır ve zirvedeki yerinizi sağlamlaştırır. Paralel olarak pazarlama stratejinizi hissedilir bir etkiyle destekler. Bu yükseliş sağlanırken usulsüz ,daha sonradan sitenize ve işletmenize zarar verecek, kurnaz çalışmalardan uzak durulmalıdır. Royal Grafik’in Profesyonel Seo hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

MOBİL UYUMLU WEB YAZILIM (RESPONSİVE)

İngilizcesi ‘Duyarlı Tasarım’ anlamına gelen bu uygulama, Türkiye’de ‘Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı’ olarak adlandırılır. Web siteniz üzerinden planladığınız hedeflerinize ışık hızıyla ulaşmanızı sağlar. Son yıllarda masa üstü cihazlar yerine mobil cihazların kullanımının artışıyla beraber bu uygulama oldukça büyük bir ivme kazanmıştır.İnternet sitenizin hangi telefonda yada tablette nasıl gözüktüğü hakkında aklınızda soru işareti kalmaması için Royal Grafik mobil uyumlu (responsive) web sitelerini tercih etmeniz; müşteri memnuniyetiyle beraber, kendi hedeflerinize daha çabuk ulaşmanın hazzını bir arada yaşayacaksınız.Mobil uyumlu web siteniz ayrıca sizlere Google da üst sıralara çıkmanız, daha çok müşteri potansiyeline ulaşmanız gibi önemli noktalarda stratejik dostunuz olacak.

WEB YAZILIM’DA İÇERİK METİNLERİ

Bizim satırlarımızı okuduğunuzda, genel olarak kendimizi ifade edebiliyorsak, Royal Grafik Ekibi olarak aslında bu hizmetin ne anlama geldiğini kısaca anlatabildiğimizi düşünüyoruz. Tabi ki algı ve anlayış farklılıkları, kişisel beğeniler ve hedeflenen kitleler üzerinden konuyu değerlendirdiğimizde, kendimizi ifade edemediğimizi düşünmeniz de olası bir ihtimaldir.İşte bu noktada içerik metinlerinin aslında o kadar yüzeysel olmadığı, hedeflenen müşteri kitlesinden faaliyet alanlarınıza, ürünlerinizde uyguladığınız fiyat politikanızdan pazarlama tekniklerinize ve onlarca farklı etkenlere kadar son derece detaylı bir değerlendirme yapılması gerektiği anlaşılmaktadır. Aslında bu eylemi ‘Hedef kitleye ulaşmada iyi bir planlama’ diye isimlendirebiliriz.İşte bu planlama için Royal Grafik Ekibi sizleri doğru metinlerle satır aralarına davet ediyor.

Başa dön
Open chat
Sipariş ve Destek için Yazınız
Şimdi Özel Tasarım Web Sitesi Siparişi Verin % 10 İndirim Kazanın !