Hakkımızda

Royal Grafik Dijital
Reklam Ajans

2004’da Grafik Tasarım ve Yazılım olarak başladığımız bu yolda bugün Web Yazılım – Sosyal Medya – SEO – Dijital Reklam (Google)- Kurumsal Mail – PR Hizmetleri ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri TEK Elden çıkartarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize sadece İstanbul değil Tüm Türkiye Geneli ve Yurtdışında da hizmet sağlıyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Reklam Ajansı olarak Türkiye’deki standart çalışmaların üzerine çıkarak büyük bir level atlamayı başardık. Bugün reklam ajansı ile çalışan bir firma sadece ihtiyaç duyduğu konuları bize bildirerek Royal Grafik Reklam Ajansı ailesine işini teslim ediyor ve takip etmek zorunda kalmıyor olmasının en önemli sebebi çalışan ekibimizin tam profesyonel olmasından kaynaklanıyor.

Royal Grafik Reklam Ajansı Ailesi, 

MERHABA!

Anlıyoruz ki web sitenizi yenilemek yada yeni web sitesine sahip olmaya karar verdiğiniz için burdasınız. Bizde bu kararınızın en iyi sonuca ulaşması için buradayız.Ve tüm projelerinde birbirine benzeyen tasarımları yok sayarak; yenilikçi, modern, son teknolojiyle donatılmış ve tamamen farklı konseptlere ulaşmayı ve ulaştırmayı misyon edinen Royal Grafik Ekibi olarak, sizlere merhaba diyoruz. Eleştirinin gelişim olduğunu benimsiyor, bir insanın yapabileceği herşeyi diğer bir insanın yapabileceği ideolojisiyle yolumuza devam ediyoruz. Sizleride bu yolda yanımızda görmek istiyoruz. Sıra dışı bir web tasarım şirketine merhaba demenin farkını, umuyoruz ki bizimle beraber yaşayacaksınız. Teknoloji ve tasarımın barok dönemine yeniden hoş geldiniz…

– GRAFİK TASARIM
– İÇERİK METİNLERİ
– MOBİL UYUMLU WEB SİTESİ (RESPONSİVE) 
– SEO-ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
– SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
– WEB TASARIM (ÖN SEO’lu), 

Founding Members

Meet Core Team Behind Us

Marketing Head

Maria Shimfera

Content Head

Isika Rostova

Project Manager

Maya Zukostia

Başa dön
Open chat
Sipariş ve Destek için Yazınız
Şimdi Özel Tasarım Web Sitesi Siparişi Verin % 10 İndirim Kazanın !